KMS California
Pracujemy na produktach KMS CALIFORNIA. Sprawdź je!
KMS CALIFORNIA – kultowa marka o amerykańskim rodowodzie, oferująca najwyższej jakości produkty do pielęgnacji i stylizacji włosów, już w naszym salonie.

Od ponad 35 lat KMS CALIFORNIA postrzegana jest przez branżę fryzjerską za jedną z najbardziej oryginalnych i pionierskich marek. Produkty KMS odpowiadają na potrzeby wszystkich rodzajów włosów, np. kręconych, farbowanych, wymagających głębokiego nawilżenia. Marka oferuje 58 produktów usystematyzowanych w 10 liniach: HAIRSTAY, HAIRPLAY, FREESHAPE, CURLUP, MOISTREPAIR, ADDVOLUME, HEADREMEDY, SILKSHEEN, COLORVITALITY, TAMEFRIZZ.

KMS CALIFORNIA to nowatorskie produkty, które znalazły uznanie fryzjerów i stylistów na całym świecie. Są to m.in.: spray z efektem wody morskiej, po użyciu którego włosy będą wyglądały jak po wyjściu „prosto z oceanu”, odświeżający włosy spray, którym oczyścimy włosy z sebum, czy produkty łatwo zmieniające proste włosy w loki i odwrotnie (podczas termostylizacji).

Wszystkie produkty KMS CALIFORNIA powstają w oparciu o najnowsze osiągnięcia nauki w dziedzinie pielęgnacji i stylizacji włosów oraz przy wykorzystaniu naturalnych składników. Połączenie technologii i natury gwarantuje najwyższą jakość produktów.

Kosmetyki KMS CALIFORNIA dostępne są wyłącznie w wybranych salonach fryzjerskich. Zapraszamy do naszego salonu!

www.kmscalifornia.com
www.facebook.com/KMSCaliforniaPL


KMS California
<  powrót na Stronę Główną HAIR ATELIER & ACADEMY - BEATA DYSIEWICZ, ul.Śląska 22, lok. 15, 42-200 Częstochowa, tel. 34 365-35-61, e-mail: beata@dysiewicz.com.pl