Kerasilk
GOLDWELL Kerasilk Keratin Treatment – pierwszy dopasowany do indywidualnych potrzeb długotrwały zabieg keratynowy.

Loki, których nie jesteś w stanie opanować, włosy, które zdają się żyć własnym życiem – co druga kobieta narzeka na trudne do ułożenia, kręcone i mierzwiące się włosy. Od teraz pozbędziesz się tego problemu dzięki usłudze GOLDWELL Kerasilk Keratin Treatment.

Niezliczone ilości produktów do włosów i czasochłonne zabiegi stylizacyjne: modelowanie, prostowanie, a pożądany efekt w dalszym ciągu wydaje się nieosiągalny. Mimo zainwestowania czasu i wysiłku, długotrwale gładkie i miękkie włosy przypominające jedwab pozostają w sferze marzeń.

Od frustrujących do satysfakcjonujących włosów
Z nową usługą Kerasilk Keratin Treatment od GOLDWELL styliści nareszcie mogą spełnić marzenia swoich klientek o długotrwale gładkich i miękkich włosach. Pierwszy dopasowany do indywidualnych potrzeb długotrwały zabieg keratynowy od GOLDWELL gwarantuje perfekcyjne rezultaty – dla włosów jak jedwab aż do 5 miesięcy.

Dla indywidualnych potrzeb każdej klientki
Dwuskładnikowy system sprawia, że usługa Kerasilk Keratin Treatment może być idealnie dopasowana do potrzeb każdej klientki. W zależności od pożądanego efektu przekształcenia i wygładzenia, stylista może zaprezentować swoje umiejętności i przemienić włosy klientki zgodnie z jej życzeniem (bez względu na to czy włosy klientki są zmierzwione i trudne do ułożenia, czy bardzo kręcone i zniszczone).

Wybiegająca w przyszłość technologia
Dzięki innowacyjnej technologii, usługa Kerasilk Keratin Treatment oferuje perfekcyjne rezultaty. Technologia KeraShape, zawierająca kwas glioksalowy oraz składniki wygładzające takie jak keratyna oraz proteiny jedwabiu, wnika głęboko do wnętrza włosa, gdzie tworzy nowe mostki keratynowe i stabilizuje nowy kształt włosów aż do 5 miesięcy.


Kerasilk
<  powrót na Stronę Główną HAIR ATELIER & ACADEMY - BEATA DYSIEWICZ, ul.Śląska 22, lok. 15, 42-200 Częstochowa, tel. 34 365-35-61, e-mail: beata@dysiewicz.com.pl